Історія Інни та Анатолія Кульчицьких

Я не могла народити дитину протягом 12 років...

Історія Інни та Анатолія Кульчицьких

Я не могла народити дитину протягом 12 років. Спочатку все було добре. Я вперше завагітніла. Моїй радості не було меж. Але потім з’ясувалося, що у зв’язку зі станом здоров’я я змушена зробити аборт.

Після цього ми ніколи не переставали мріяти про дитину і до останнього сподівалися, що у нас все вийде. Час ішов, а я не вагітніла. Ми забили на сполох, коли протягом довгого часу наші спроби виявилися марними.

Значну частину нашого подружнього життя ми присвятили лікуванню. Ми зверталися до лікарів району, області. Вони одноголосно стверджували, що все добре і в нас немає ніяких проблем. Час все йшов і ми почали розуміти, що все не так просто.

Історія Інни та Анатолія Кульчицьких

Змучені постійними невдачами, ми почали втрачати надію, що станемо батьками. Все змінилося тоді, коли чоловікова мама побачила на телебаченні рекламу репродуктивного центру. Не було ні секунди вагань – ми одразу зрозуміли, що це наш шанс народити дитину, про яку ми так мріяли. Ми не боялися, а лише сподівалися і мріяли, що це нам допоможе.

Бажання стати батьками допомагало нам долати будь-які страхи і хвилювання, що виникали на нашому шляху. Ми змушували себе не думати про погане і вірили, що все налагодиться. Я хапалася за цей шанс як за останню соломинку і твердо знала, що це мені допоможе.

Сьогодні, граючись зі своєю дитиною та оглядаючись назад на роки невдалих спроб і лікування, ми шкодуємо, що не наважились на це раніше. Якби ми звернулися до репродуктолога одразу, коли зрозуміли, що лікування не приносить результатів, ми б не витратили стільки сил і часу марно, а давно б насолоджувалися щасливим батьківством.

Через деякий час я завагітніла знову, і у нас народився синочок. Переживши 12 років лікарень, невтішних діагнозів та невдалих спроб, я хочу побажати всім парам, які мають таку саму проблему, ніколи не боятися, не вагатися і знати, що все буде добре і мрія здійсниться. Варто лише зробити цей крок.

Інші історії пар

История Юлии и Василия Граим

Через деякий час після народження доньки, я жартувала, що можу написати книгу під назвою “Як…

История Юлии и Павла Финашкиных

Все почалось з юного віку. З 16 років виникали незначні проблеми, а потім у 20…

Історія Ірини та Петра Плюхіних

У мене було кілька вагітностей, але всі невдалі. Весь цей час я зверталася і спостерігалася…

Історія Олени та Олега Калиниченко*

Я ніколи не подумала б, що не зможу завагітніти самостійно. Як тільки ми вирішили планувати…

Історія Марії та Дмитра Кузьменко *

Ми вирішили спробувати завагітніти після 3-х років спільного життя. Я вважала, що все вийде з…

История Ирины Буряковой

Я не могла завагітніти з 25 років. У мене були проблеми з яєчником. Мені зробили…

Історія Альони та Олега Ярових

Після одруження ми деякий час прожили разом із чоловіком і вирішили, що хочемо народити дитину….

Історія Анастасії та Віктора Самохіних

Мені був 21 рік, коли ми з чоловіком одружилися і почали планувати дитину…