Конкурс зворушливих історій «Мій шлях до батьківського щастя»

Конкурс зворушливих історій «Мій шлях до батьківського щастя»

Сповідь про складний шлях подолання безпліддя, який проходить кожна 5-та пара в Україні.

Конкурс зворушливих історій «Мій шлях до батьківського щастя»

Ми розпочали конкурс зворушливих історій «Мій шлях до батьківського щастя». В центрі історій – сповідь про складний шлях подолання безпліддя, який проходить кожна 5-та пара в Україні.

Ми сподіваємося, що сім’ї, які зіштовхнулися віч-на-віч із проблемами в зачатті, зможуть зібрати свої сили та поділитися переживаннями і розповіддю про те, що надихає рухатися вперед до здійснення їх головної мрії!

Нас традиційно підтримують Українська асоціація репродуктивної медицини (УАРМ), Асоціація довіри для пацієнтів з безпліддям «Діти будуть!». Також конкурс інформаційно підтримали провідні медичні центри ISIDA та «Мати та дитина».

Для участі необхідно заповнити просту online форму в розділі «Конкурс» та поділитися своїм шляхом до батьківського щастя. Який він? Про що ви не здогадувалися на його початку? Якими переживаннями та труднощами могли б поділитись? Що мотивує, вселяє надію, надає сили та дозволяє не опускати рук та продовжувати йти до мети? Відповіді на ці запитання допоможуть вам не лише стати на крок ближчими до здійснення мрії, але й підтримати інші пари, які не наважуються розповісти про свою нелегку боротьбу.

Автор історії, яка набере найбільшу кількість голосів на сайті проекту, отримає можливість покрити частину витрат на консультації, обстеження та лікування у клініці репродукції за рахунок коштів, зібраних організаторами проекту.

Конкурс триватиме протягом лютого та березня 2019 року, а переможця буде оголошено в квітні.